Kış şartlarına uygun tamamı kış lastikli, kar paletli araçlarımız kişiye özel Uludağ transferi için hazır. Siz değerli misafirlerimizi karşılayıp Türkiye’nin en gözde kayak merkezi Bursa Uludağ’a transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Uludağ’ın zorlayıcı koşullarına uygun SELKAR TURİZM araç filomuz hizmetinizdedir.

Tüm araçlarımız ulaştırma bakanlığı D2 yolcu taşıma belgelidir.

Tüm araçlarımız ferdi koltuk kaza sigortalıdır.

Uludağ, Türkiye’nin en gözde kış sporları merkezinden biri olan Uludağ Kayak Merkezi’ne ev sahipliği yapar. 2.543 metre yüksekliğinde olan Uludağ’ın yüksek yamaçları, aralık ile nisan ayları arasında karla kaplıdır. Uludağ Kayak Merkezi’nde kış aylarında kar yüksekliği 3 metreye kadar çıkabilir. Tesis; 800 metre uzunluğundaki Ergün kayak pisti ve yine 800 metre uzunluğundaki Belvü kayak pisti, 1100 metre uzunluğundaki Kervansaray kayak pisti ve 2750 metre uzunluğundaki Kuşaklı kayak pisti ile kayak ve snowboard sporları ile uğraşanların gözbebeğidir. Kayak pistlerinin toplamda yaklaşık 20 km uzunlukta olduğu Uludağ Kayak Merkezi’nde Alp disiplini ve kros kayağı, snowboard ve heli-ski için uygun 13 farklı pist bulunur. Bu pistler, beceri ve uzmanlığa göre sınıflandırılmış ve hepsi de hava ve yüzey asansörü ile donatılmıştır. Ayrıca kayak merkezinde 8 adet telesiyej ve 7 adet teleskis servisi hizmet verir. Karla kaplı çam ormanlarında kar motosikletleri ve ATV gezileri de düzenlenebilmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler ile dolup taşan Uludağ Kayak Merkezi’nde, tüm talepleri karşılamak için rehberler ve spor eğitmenleri de yer alır. Daha pek çok aktivite olanağına, eğlence alanına ve kar sporları için ekipmanlar kiralayan ve satan mağazalara ev sahipliği yapan Uludağ Kayak Merkezi’nde giysi ve ekipman taşımak zorunda kalmadan tüm eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Konforlu bir seyahat için şimdi bize ulaşın.

Bize (0212) 523 13 93 telefon numaramızdan, +90 552 360 13 93 numaralı WhatsApp hattımızdan veya info@selkarturizm.com.tr e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın